-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 414 341.30
UAH
Номер:
6469ddad00ce446bbbf8760206e827a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-09-001867-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38431598
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Госпітальна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38431598
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Госпітальна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 414 341.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
09.03.2026 09:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума1 414 341.30 UAH