-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-03-09-001926-a
Завершена
1 414 341.30
UAH з ПДВ
Номер:
aa4ba9fb4a02408382be2771fcc40098
Внутрішній номер закупівлі:
28534232
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-09-001926-a
Замовник:
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38431598
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Госпітальна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мамонтова Ірина Георгіївна +380567319583 tender@ses.dp.ua http://dolc.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 414 341.30 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.03.2026 10:21 - 14.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.03.2026 10:21 - 17.03.2026 10:23
Аукціон:
18.03.2026 12:40 - 18.03.2026 13:21
Період кваліфікації:
18.03.2026 13:21 - 19.03.2026 11:13
Період завантаження договору:
25.03.2026 00:00 - 04.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 414 341.30 Електрична енергія