-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система Сонячної станції в комплекті, а саме сонячні панелі з каркасом та фурнітурою для кріплення, система збереження електроенергії (ESS) з акумуляторними батареями (АКБ) та комплектом для монтажу
Тендер Prozorro UA-2026-03-09-000948-a
Торги не відбулися
2 415 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.03.2026 09:35 - 16.03.2026 00:00
Відповідь надана
щодо технічних характеристик обладнання
Номер:
23f575dfc04b4c42973131bb6cc70bfd
Дата опублікування:
10.03.2026 14:32
Опис:
Просимо надати роз’яснення щодо технічних характеристик обладнання, зазначених у тендерній документації.
У таблиці технічних характеристик зазначено інвертор Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6, що відповідно до маркування виробника має номінальну потужність 80 кВт. Водночас у технічних характеристиках вказано:
номінальна вихідна потужність змінного струму — 50 000 Вт;
максимальна вихідна потужність змінного струму — 55 000 Вт.
У зв’язку з цим просимо уточнити:
Чи є зазначення моделі SUN-80K технічною помилкою?
Чи слід учасникам пропонувати інвертор потужністю 50 кВт, відповідно до технічних характеристик?
Або ж необхідно пропонувати інвертор 80 кВт, відповідно до зазначеної моделі?
Просимо надати роз’яснення для коректної підготовки тендерної пропозиції.
Відповідь:
Шановний Учасник, дякую за запитання.
В додатку «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» чітко вказана модель, а саме ІНВЕРТОР Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 з потужністю 80кВт, яку потрібно пропонувати. А в технічних характеристиках прописана не потужність моделі, а номінальна вихідна потужність змінного струму — 50 000 Вт; максимальна вихідна потужність змінного струму — 55 000 Вт.
Дата відповіді:
10.03.2026 16:20
Відповідь надана
щодо формату документа
Номер:
e289ae6f75c2482097b4b836f0e6621d
Дата опублікування:
09.03.2026 16:35
Опис:
Шановний замовнику! завантажте будь ласка Додаток у у форматі ворд, щоб була можливість коректно користуватися файлами для якісної підготовки тендерної пропозиції.
Відповідь:
Шановний учаснику, до тендерної документації були внесені відповідні зміни.
Дата відповіді:
10.03.2026 08:43
Відповідь надана
Період виконання аналогічного договору
Номер:
edf4614f7e474a57a119484a9d5d0ad6
Дата опублікування:
09.03.2026 10:50
Опис:
Доброго дня.
В документації ви встановили вимогу "Скан копія зроблена з оригіналу довідки на фірмовому бланку (у разі наявності), складену у довільній формі, яка містить інформацію про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів за період 2023 року."
Вимога що аналогічні договори повинні бути виконані виключно в 2023 році є дискримінаційною
На дворі 2026 рік. Є велика кількість підприємств що виконували роботи в 2024 та 2025 роках
Проханя внести зміни і видалити дискримінаційну вимогу
Відповідь:
Шановний учаснику, до тендерної документації були внесені відповідні зміни/
Дата відповіді:
09.03.2026 15:08