• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Система Сонячної станції в комплекті, а саме сонячні панелі з каркасом та фурнітурою для кріплення, система збереження електроенергії (ESS) з акумуляторними батареями (АКБ) та комплектом для монтажу

Оголошено тендер

2 415 000.00 UAH
Номер: 6a99d3a5332a4c8195eb1ad96e5f8d86
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-09-000658-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: "Ананьївська багатопрофільна міська лікарня Ананьївської міської ради"
Замовник: "Ананьївська багатопрофільна міська лікарня Ананьївської міської ради"
Очікувана вартість: 2 415 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Система Сонячної станції в комплекті, а саме сонячні панелі з каркасом та фурнітурою для кріплення, система збереження електроенергії (ESS) з акумуляторними батареями (АКБ) та комплектом для монтажу
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 09.03.2026 08:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2000 - Охорона здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяАнаньїв
Сума2 415 000.00 UAH