• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Система Сонячної станції в комплекті, а саме сонячні панелі з каркасом та фурнітурою для кріплення, система збереження електроенергії (ESS) з акумуляторними батареями (АКБ) та комплектом для монтажу

Торги не відбулися

2 415 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e49d4c0a74434604aa96e1dabb520795
Внутрішній номер закупівлі: 28533257
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-09-000948-a   
Замовник: "Ананьївська багатопрофільна міська лікарня Ананьївської міської ради"
Контактна особа: Маковеєнко Олена Валеріївна +380988867508 moka79alenchik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 415 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.03.2026 09:35 - 16.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.03.2026 09:35 - 19.03.2026 09:00
Аукціон: 20.03.2026 15:06 - 20.03.2026 15:29
Період кваліфікації: з 20.03.2026 15:29

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 58e5d0139a514531abb91450d1f58eb1
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: У зв'язку з виявленням невідповідності даних в оголошенні про проведення відкритих торгів та рішенням міської ради, а саме щодо назви предмета закупівлі, розподілу коштів та загальної очікуваної вартості, що призвело до порушення вимог планування та відображення закупівлі згідно з нормами Закону та Постанови №1178. Оскільки технічна можливість змінити назву предмета закупівлі та суттєво скоригувати суму після оприлюднення оголошення відсутня, виявлені порушення неможливо усунути.
Період оскарження: 23.03.2026 11:01 - 03.04.2026 00:00
Дата опублікування: 23.03.2026 11:01
Дата виконання: 03.04.2026 00:00
Статус:
Виконано
Номер: e8c6976c6ea94b2da4637823826049d7
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: У зв'язку з виявленням невідповідності даних в оголошенні про проведення відкритих торгів та рішенням міської ради, а саме щодо назви предмета закупівлі, розподілу коштів та загальної очікуваної вартості, що призвело до порушення вимог планування та відображення закупівлі згідно з нормами Закону та Постанови №1178. Оскільки технічна можливість змінити назву предмета закупівлі та суттєво скоригувати суму після оприлюднення оголошення відсутня, виявлені порушення неможливо усунути.
Дата опублікування: 23.03.2026 10:34
Дата виконання: 23.03.2026 10:34
Статус:
Скасовано
  • Лот №1 ₴2 415 000.00 Система Сонячної станції в комплекті, а саме сонячні панелі з каркасом та фурнітурою для кріплення, система збереження електроенергії (ESS) з акумуляторними батареями (АКБ) та комплектом для монтажу