-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Лот №1 - 31211110-2 Щити керування; Лот №2 - 31219000-4 Захисні коробки; Лот №3 -31211300-1 Плавкі запобіжники)
Тендер Prozorro UA-2026-03-04-012177-a
Завершена
1 896 946.40
UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.03.2026 15:54 - 09.03.2026 00:00
Відповідь надана
Додаток 2.1
Номер:
dc76899317a74b619d668833a6ddd057
Дата опублікування:
04.03.2026 19:51
Опис:
Де можна знайти Додаток 2.1?
Відповідь:
В додатку 1.2
Дата відповіді:
06.03.2026 11:51