-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Лот №1 - 31211110-2 Щити керування; Лот №2 - 31219000-4 Захисні коробки; Лот №3 -31211300-1 Плавкі запобіжники)
Оголошено тендер
2 276 335.68
UAH
Номер:
7aea450a454c48699b60ae367346ef46
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-04-013528-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 276 335.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Лот №1 - 31211110-2 Щити керування; Лот №2 - 31219000-4 Захисні коробки; Лот №3 -31211300-1 Плавкі запобіжники)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
04.03.2026 15:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 276 335.68 UAH