-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Лот №1 - 31211110-2 Щити керування; Лот №2 - 31219000-4 Захисні коробки; Лот №3 -31211300-1 Плавкі запобіжники)
Тендер Prozorro UA-2026-03-04-012177-a
Завершена
1 896 946.40
UAH без ПДВ
Номер:
458f0d2bdfd14d9caa5b17fc9786b7b9
Внутрішній номер закупівлі:
28500993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-04-012177-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олег Мамай +380372581192 tender@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 896 946.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.03.2026 15:54 - 09.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2026 15:54 - 12.03.2026 01:00
Аукціон:
з 13.03.2026 11:05
Період кваліфікації:
12.03.2026 01:00 - 17.03.2026 09:42
Період завантаження договору:
19.03.2026 00:00 - 29.03.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴417 084.00 Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Лот №1 - 31211110-2 Щити керування;)
- Лот №2 ₴764 862.40 Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (; Лот №2 - 31219000-4 Захисні коробки; )
- Лот №3 ₴715 000.00 Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Лот №3 -31211300-1 Плавкі запобіжники)