-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Паливний фільтр VP (24293044) (або еквівалент) Фільтр масляний до Sole Diesel G-25M-3 та G-25M-3 (13124051) (або еквівалент) Фільтр масляний до Sole Diesel 20GS (13924051) (або еквівалент) Фільтр паливний тонкої очистки до Sole Diesel, G-25M-3 та G-25M-3 (13114022) (або еквівалент) Фільтруючий елемент фільтру до Sole Diesel 20GS, G-25М-3 та G-25Т-3 (13810073) (або еквівалент) Фільтр паливний тонкої очистки до Sole Diesel 35GT (17414022) (або еквівалент) Фільтр масляний до Sole Diesel 35GT (17424051) (або еквівалент) Фільтруючий елемент паливного фільтра тонкої очистки до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-W462WMC) (030200) (або еквівалент) Вхідний паливний фільтр до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-W462WMC) (048076) (або еквівалент) Фільтруючий елемент паливного фільтра попередньої очистки до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-(462WMC) (R12S) (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2026-02-27-005295-a
Відповідно до ПКМУ 178 від 02.03.2022 - ПДВ 0%.
Завершена
1 230 361.60
UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2026 12:12 - 04.03.2026 00:00
Відповідь надана
Уточнююче питання щодо позиції «Фільтруючий елемент паливного фільтра попередньої очистки до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-(462WMC)) (R12S)»
Номер:
5a25369d19c7416aa0768bda910b48bf
Дата опублікування:
03.03.2026 23:34
Опис:
Просимо надати уточнення щодо оригінального артикулу виробника для фільтруючого елемента паливного фільтра попередньої очистки до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-(462WMC)).
Звертаємо увагу, що фільтруючий елемент R12S є продукцією компанії Racor (Parker).
Відповідь:
Шановний учасник! За наявною інформацією на дизель-генераторах Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-(462WMC) (s/n A73022, рік виробництва 2022) були встановлені та використовуються фільтруючий елемент R12S виробництва компанії Parker.
Дата відповіді:
04.03.2026 14:45
Відповідь надана
Уточнення оригінальних артикулів
Номер:
86cf09ad29f94a40abbc0398f86c137e
Дата опублікування:
01.03.2026 20:44
Опис:
Для можливості виконання вимоги щодо відповідності еквіваленту допускам виробника двигунів Mitsubishi, Volvo Penta, просимо зазначити оригінальні артикули фільтрів Mitsubishi, Westerbeke або Volvo Penta для фільтрів згідно позицій №2-7 специфікації. Для фільтрів згідно зазначених позицій, специфікація містить тільки артикули виробника генераторів - Sole Diesel.
Відповідь:
Шановний учасник! Для можливості виконання вимоги щодо відповідності еквіваленту, надаємо наступні дані :
Фільтра для дизель-генараторів Sole Diesel G-25M-3 та G-25M-3 - відповідність оригінальним артикулам двигуна Mitsubishi MINI-44;
Фільтра для дизель-генараторах Sole Diesel 20G S 3 - відповідність оригінальним артикулам двигуна Mitsubishi MINI-63;
Фільтра для дизель-генараторах Sole Diesel 35GT 3 - відповідність оригінальним артикулам двигуна Mitsubishi MINI-74.
Дата відповіді:
02.03.2026 11:20