-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Паливний фільтр VP (24293044) (або еквівалент) Фільтр масляний до Sole Diesel G-25M-3 та G-25M-3 (13124051) (або еквівалент) Фільтр масляний до Sole Diesel 20GS (13924051) (або еквівалент) Фільтр паливний тонкої очистки до Sole Diesel, G-25M-3 та G-25M-3 (13114022) (або еквівалент) Фільтруючий елемент фільтру до Sole Diesel 20GS, G-25М-3 та G-25Т-3 (13810073) (або еквівалент) Фільтр паливний тонкої очистки до Sole Diesel 35GT (17414022) (або еквівалент) Фільтр масляний до Sole Diesel 35GT (17424051) (або еквівалент) Фільтруючий елемент паливного фільтра тонкої очистки до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-W462WMC) (030200) (або еквівалент) Вхідний паливний фільтр до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-W462WMC) (048076) (або еквівалент) Фільтруючий елемент паливного фільтра попередньої очистки до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-(462WMC) (R12S) (або еквівалент))
Оголошено тендер
1 230 361.60
UAH
Номер:
b292dba963ee4a9e877340ed211158df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-26-015093-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 230 361.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Паливний фільтр VP (24293044) (або еквівалент)
Фільтр масляний до Sole Diesel G-25M-3 та G-25M-3 (13124051) (або еквівалент)
Фільтр масляний до Sole Diesel 20GS (13924051) (або еквівалент)
Фільтр паливний тонкої очистки до Sole Diesel, G-25M-3 та G-25M-3 (13114022) (або еквівалент)
Фільтруючий елемент фільтру до Sole Diesel 20GS, G-25М-3 та G-25Т-3 (13810073) (або еквівалент)
Фільтр паливний тонкої очистки до Sole Diesel 35GT (17414022) (або еквівалент)
Фільтр масляний до Sole Diesel 35GT (17424051) (або еквівалент)
Фільтруючий елемент паливного фільтра тонкої очистки до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-W462WMC) (030200) (або еквівалент)
Вхідний паливний фільтр до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-W462WMC) (048076) (або еквівалент)
Фільтруючий елемент паливного фільтра попередньої очистки до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-(462WMC) (R12S) (або еквівалент))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
26.02.2026 16:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Паливний фільтр VP (24293044) (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Фільтр масляний до Sole Diesel G-25M-3 та G-25M-3 (13124051) (або еквівалент)
Кількість
50 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Фільтр масляний до Sole Diesel 20GS (13924051) (або еквівалент)
Кількість
50 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Фільтр паливний тонкої очистки до Sole Diesel, G-25M-3 та G-25M-3 (13114022) (або еквівалент)
Кількість
50 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Фільтруючий елемент фільтру до Sole Diesel 20GS, G-25М-3 та G-25Т-3 (13810073) (або еквівалент)
Кількість
50 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Фільтр паливний тонкої очистки до Sole Diesel 35GT (17414022) (або еквівалент)
Кількість
120 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Фільтр масляний до Sole Diesel 35GT (17424051) (або еквівалент)
Кількість
60 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Фільтруючий елемент паливного фільтра тонкої очистки до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-W462WMC) (030200) (або еквівалент)
Кількість
30 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Вхідний паливний фільтр до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-W462WMC) (048076) (або еквівалент)
Кількість
30 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Фільтруючий елемент паливного фільтра попередньої очистки до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-(462WMC) (R12S) (або еквівалент)
Кількість
30 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума1 230 361.60 UAH