-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Паливний фільтр VP (24293044) (або еквівалент) Фільтр масляний до Sole Diesel G-25M-3 та G-25M-3 (13124051) (або еквівалент) Фільтр масляний до Sole Diesel 20GS (13924051) (або еквівалент) Фільтр паливний тонкої очистки до Sole Diesel, G-25M-3 та G-25M-3 (13114022) (або еквівалент) Фільтруючий елемент фільтру до Sole Diesel 20GS, G-25М-3 та G-25Т-3 (13810073) (або еквівалент) Фільтр паливний тонкої очистки до Sole Diesel 35GT (17414022) (або еквівалент) Фільтр масляний до Sole Diesel 35GT (17424051) (або еквівалент) Фільтруючий елемент паливного фільтра тонкої очистки до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-W462WMC) (030200) (або еквівалент) Вхідний паливний фільтр до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-W462WMC) (048076) (або еквівалент) Фільтруючий елемент паливного фільтра попередньої очистки до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-(462WMC) (R12S) (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2026-02-27-005295-a
Відповідно до ПКМУ 178 від 02.03.2022 - ПДВ 0%.
Завершена
1 230 361.60
UAH з ПДВ
Номер:
f71eabe2c28b4849a6956df041baf148
Внутрішній номер закупівлі:
28450600
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-27-005295-a
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга МАРІНЕСКУ 380988834103 OMarinesko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 230 361.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2026 12:12 - 04.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2026 12:12 - 07.03.2026 13:00
Аукціон:
09.03.2026 12:58 - 09.03.2026 13:33
Період кваліфікації:
09.03.2026 13:33 - 11.03.2026 16:07
Період завантаження договору:
17.03.2026 00:00 - 27.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 230 361.60 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Паливний фільтр VP (24293044) (або еквівалент) Фільтр масляний до Sole Diesel G-25M-3 та G-25M-3 (13124051) (або еквівалент) Фільтр масляний до Sole Diesel 20GS (13924051) (або еквівалент) Фільтр паливний тонкої очистки до Sole Diesel, G-25M-3 та G-25M-3 (13114022) (або еквівалент) Фільтруючий елемент фільтру до Sole Diesel 20GS, G-25М-3 та G-25Т-3 (13810073) (або еквівалент) Фільтр паливний тонкої очистки до Sole Diesel 35GT (17414022) (або еквівалент) Фільтр масляний до Sole Diesel 35GT (17424051) (або еквівалент) Фільтруючий елемент паливного фільтра тонкої очистки до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-W462WMC) (030200) (або еквівалент) Вхідний паливний фільтр до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-W462WMC) (048076) (або еквівалент) Фільтруючий елемент паливного фільтра попередньої очистки до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (привідний двигун Mitsubishi MVS3L2-(462WMC) (R12S) (або еквівалент))