• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Інтерактивна панель BenQ RE04 75" (RE7504) з ПК Модулем та настіннем кріпленням (або еквівалент) для потреб Сил оборони України

Завершена

1 114 746.67 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.02.2026 23:04 - 01.03.2026 00:00
Відповідь надана

Щодо внесення змін до тендерної документації в частині вимоги року виробництва товару

Номер: 77375ccac19a40e8bd092efa6e881bf0
Дата опублікування: 25.02.2026 11:55
Опис: Шановний Замовник - Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації, згідно вимог Додатку № 2 вбачається, що Ви плануєте придбати Інтерактивну панель BenQ RE04 75" (RE7504) не раніше 2025 року виробництва. Звертаємо Вашу увагу та наголошуємо, що дана Інтерактивна панель є 2024 модельного року виготовлення. Відповідно до статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за принципами добросовісної конкуренції серед учасників, недискримінації учасників та пропорційності. Встановлення вимоги щодо конкретного року виготовлення товару без належного технічного чи функціонального обґрунтування безпідставно обмежує коло потенційних учасників, які можуть поставити новий, якісний та такий, що відповідає всім технічним характеристикам товар, виготовлений у 2024 році або раніше, але який не перебував в експлуатації. Нормами Особливостей здійснення публічних закупівель, затверджених постановою Кабінет Міністрів України №1178, не передбачено право Замовника встановлювати вимоги, що призводять до штучного обмеження конкуренції або дискримінації учасників. Практика органу оскарження свідчить, що вимога щодо конкретного року виготовлення товару визнається дискримінаційною у випадках, коли Замовник може досягти своєї мети шляхом встановлення альтернативних, недискримінаційних критеріїв. Таким чином, вимога щодо року виготовлення товару саме 2025 не є об’єктивно необхідною та не має прямого впливу на якість або функціональні властивості предмета закупівлі. Вважаємо дану вимогу дискримінаційною, необгрунтованою та такою що звужує коло учасників. Ми як потенційний учасник маємо можливість прийняти участь та запропонувати Вам товар який повністю відповідає Вашим вимогам, але дата його виготовлення становить кінець 2024 року. Виходячи з вищенаведеного, вимагаємо внести зміни до вимог Тендерної документації наступним чином: « 2. Весь товар, що пропонується для продажу, повинен бути новим, тобто таким, що раніше не використовувався, 2024 - 2025 року виробництва; без зовнішніх пошкоджень, у справному стані й повній комплектності. Товар не має знаходитись під заставою, арештом, перебувати в обтяженні та не має бути предметом позову (законних вимог) третіх осіб. » В іншому випадку ми будемо змушені звернутись до АМКУ за захистом своїх прав та законних інтересів.
Відповідь: Доброго дня, шановний Учаснику! Відповідні зміни були внесені до тендерної документації.
Дата відповіді: 25.02.2026 15:17