-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інтерактивна панель BenQ RE04 75" (RE7504) з ПК Модулем та настіннем кріпленням (або еквівалент) для потреб Сил оборони України
Оголошено тендер
1 114 746.67
UAH
Номер:
b9b83dfa7d8c486794d44a4dd0ec0309
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-24-015693-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021701
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021701
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 114 746.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інтерактивна панель BenQ RE04 75" (RE7504) з ПК Модулем та настіннем кріпленням (або еквівалент) для потреб Сил оборони України
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
24.02.2026 16:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяВознесенівський
Сума1 114 746.67 UAH