-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інтерактивна панель BenQ RE04 75" (RE7504) з ПК Модулем та настіннем кріпленням (або еквівалент) для потреб Сил оборони України
Тендер Prozorro UA-2026-02-24-013811-a
Завершена
1 114 746.67
UAH з ПДВ
Номер:
d26c6d9dd50f440c928856298c6d1a91
Внутрішній номер закупівлі:
28414991
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-24-013811-a
Замовник:
Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021701
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Павло Харченко +380684506823 uproboronazakup2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 114 746.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.02.2026 23:04 - 01.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2026 23:04 - 04.03.2026 00:00
Аукціон:
04.03.2026 15:29 - 04.03.2026 16:10
Період кваліфікації:
04.03.2026 16:10 - 10.03.2026 14:51
Період завантаження договору:
16.03.2026 00:00 - 26.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 114 746.67 Інтерактивна панель BenQ RE04 75" (RE7504) з ПК Модулем та настіннем кріпленням (або еквівалент) для потреб Сил оборони України