-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 (у скретч-картках/талонах), код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Тендер Prozorro UA-2026-02-06-010976-a
Бензин А-95 (у скретч-картках/талонах)
Завершена
1 294 729.60
UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2026 15:02 - 11.02.2026 00:00
Відповідь надана
тендерна документація
Номер:
b9dc7a49f24b45ad937ad99421f6a572
Дата опублікування:
06.02.2026 15:08
Опис:
прошу звернути увагу, що на майданчику відсутня тендерна документація по закупівлі
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику! Дякуємо Вам за звернення, ознайомившись з яким, повідомляємо, що тендерна документація опублікована Замовником в електронній системі закупівель.
Дата відповіді:
06.02.2026 15:52