• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95 (у скретч-картках/талонах), код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"

Оголошено тендер

1 294 729.60 UAH
Номер: 9140053f67bd4e5a9db7823e4df30ecd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-06-013459-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
Очікувана вартість: 1 294 729.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95 (у скретч-картках/талонах), код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Примітки: Бензин А-95 (у скретч-картках/талонах)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 06.02.2026 14:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412010 - Керівництво та управління у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума1 294 729.60 UAH