-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 (у скретч-картках/талонах), код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Тендер Prozorro UA-2026-02-06-010976-a
Бензин А-95 (у скретч-картках/талонах)
Завершена
1 294 729.60
UAH з ПДВ
Номер:
f267c7158a2a4ea3a4f0aa75170037ad
Внутрішній номер закупівлі:
28218509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-06-010976-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40324829
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Науки, б. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Камінькова +380577251900 gudpss@kh-consumer.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 294 729.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2026 15:02 - 11.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2026 15:02 - 14.02.2026 00:00
Аукціон:
з 16.02.2026 14:09
Період кваліфікації:
14.02.2026 00:00 - 16.02.2026 14:56
Період завантаження договору:
22.02.2026 00:00 - 04.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 294 729.60 Бензин А-95 (у скретч-картках/талонах)