-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: 1. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10MO державний номер №62124ВК; 2. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62122ВК; 3. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62123ВК; 4. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62125ВК.
Тендер Prozorro UA-2026-01-22-003698-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.01.2026 10:47 - 27.01.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим