-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: 1. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10MO державний номер №62124ВК; 2. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62122ВК; 3. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62123ВК; 4. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62125ВК.
Тендер Prozorro UA-2026-01-22-003698-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8b0e164fa49c41ce8e1d20289529cf19
Внутрішній номер закупівлі:
28006538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-22-003698-a
Замовник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Базилевич Олена Вікторівна 380969425404 bazilevichlena15@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.01.2026 10:47 - 27.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2026 10:47 - 30.01.2026 00:00
Аукціон:
з 30.01.2026 15:28
Період кваліфікації:
30.01.2026 00:00 - 30.01.2026 11:22
Період завантаження договору:
05.02.2026 00:00 - 15.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 000.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: 1. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10MO державний номер №62124ВК; 2. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62122ВК; 3. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62123ВК; 4. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62125ВК.