• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: 1. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10MO державний номер №62124ВК; 2. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62122ВК; 3. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62123ВК; 4. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62125ВК.

Оголошено тендер

190 000.00 UAH
Номер: 54e85892d38d4cf6b714e29d050e7987
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-01-22-004621-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Замовник: ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: 1. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10MO державний номер №62124ВК; 2. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62122ВК; 3. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62123ВК; 4. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62125ВК.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 22.01.2026 10:34
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1207050 - Експлуатація державних водогосподарсько-меліоративних комплексів і будівництво та реконструкція меліоративних систем
Сума190 000.00 UAH