-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Автомобільні шини (ДК 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)
Тендер Prozorro UA-2026-01-21-013417-a
згідно п.10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (із змінами й доповненнями)
Завершена
863 703.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.01.2026 15:07 - 26.01.2026 00:00
Відповідь надана
Уточнення технічних характеристик шин.
Номер:
d3827aa898c14a7e852136139ce4712d
Дата опублікування:
22.01.2026 11:42
Опис:
Добрий день, шановний замовнику! Просимо уточнити деякі характеристики шин згідно Вашого запиту:
ПозиціЇ № 1, 2, 7 (а саме шини 400/80R24, 540/70R24, 440/80R28) - потрібні саме шини радіальної конструкції? Чи можна пропонувати до участі шини в цих типорозмірах діагональної конструкції (з познаками типорозміру 400/80-24, 540/70-24, 440/80-28)?
Позиції № 11 і 12 (а саме шини 185/65R14, 215/65R16) - який сезон потрібен - літні, зимові чи всесезонні?
Відповідь:
Доброго дня, дякуємо за Ваше запитання.
Повідомляємо, що за позиціями № 1, 2, 7 (шини типорозмірів 400/80R24, 540/70R24, 440/80R28) Замовником допускається постачання шин як радіальної, так і діагональної конструкції у відповідних типорозмірах.
Що ж стосується позицій № 11 і 12 (шини 185/65R14, 215/65R16) повідомляємо, що сезонність шин визначатиметься залежно від фактичної потреби та періоду експлуатації.
У зв’язку з цим можливе постачання або літніх або зимових шин відповідно до сезону та умов використання, оскільки передбачити точну кількість кожного виду даних шин наразі неможливо.
Дата відповіді:
23.01.2026 15:56