• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автомобільні шини (ДК 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)

Оголошено тендер

863 703.00 UAH
Номер: 36a15083a80945e49a130d7a4ff6fd0e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-01-21-007768-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс"
Замовник: Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс"
Очікувана вартість: 863 703.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автомобільні шини (ДК 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)
Примітки: згідно п.10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (із змінами й доповненнями)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування: 21.01.2026 11:31

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
400/80 R 24
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 8 штука
Період постачання до 31.12.2026
540/70 R24
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 8 штука
Період постачання до 31.12.2026
315/70 R22.5 (рульові)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 8 штука
Період постачання до 31.12.2026
315/70 R22.5 (ведучі)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
295/80 R 22.5 (ведучі)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 12 штука
Період постачання до 31.12.2026
295/80 R 22.5 (рульові)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
440/80R28
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
265/70 R 19.5
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
315/80 R 22.5 (рульові)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
315/80 R 22.5 (ведучі)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
185/65 R 14
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
215/65 R 16
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума863 703.00 UAH