-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Автомобільні шини (ДК 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)
Тендер Prozorro UA-2026-01-21-013417-a
згідно п.10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (із змінами й доповненнями)
Завершена
863 703.00
UAH з ПДВ
Номер:
9ea716fa5c734fef8eff62bd9acb72ab
Внутрішній номер закупівлі:
27995774
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-21-013417-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31887442
-
Адреса:
58005, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Жасминна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пержул Віталій Олексійович 380960672769 persul2809@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
863 703.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.01.2026 15:07 - 26.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2026 15:07 - 29.01.2026 00:00
Аукціон:
29.01.2026 13:12 - 29.01.2026 13:35
Період кваліфікації:
29.01.2026 13:35 - 30.01.2026 11:58
Період завантаження договору:
05.02.2026 00:00 - 15.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴863 703.00 Автомобільні шини (ДК 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)