-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти - за кодом CPV за ДК 021:2015 -09130000¬9 (Бензин А-95 (талони), відповідний код за ДК 021:2015 - 09132000-3- Бензин )
Тендер Prozorro UA-2026-01-12-011424-a
Завершена
172 800.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2026 21:29 - 18.01.2026 00:00
Відповідь надана
Зміна ціни
Номер:
913cf67e166e4c80ab42b204e71f562b
Дата опублікування:
16.01.2026 16:52
Опис:
Зважаючи на поставку Товару партіями протягом року, прохання внести зміни до проєкту договору та додати до неї діючий пупкт Постанови 1178, а саме:
узгодженого сторонами збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку, що відбулося з дня укладення договору про закупівлю (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вперше) або з дня останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вдруге і далі), за умови документального підтвердження такого коливання. Такі зміни до договору про закупівлю можуть бути внесені не раніше 90 днів з дня підписання договору про закупівлю або внесення до нього змін щодо збільшення ціни за одиницю товару за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Обмеження стосовно строків внесення змін до договору про закупівлю щодо збільшення ціни за одиницю товару не застосовується у разі зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії. Обмеження щодо збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків застосовується щодо кожного окремого випадку збільшення ціни за одиницю товару (без обмеження кількості змін). Змінена ціна за одиницю товару не повинна перевищувати 50 відсотків ціни за одиницю товару, що передбачена в початковому договорі про закупівлю;
Відповідь:
Шановний учасник! Ваше звернення розгляднуто!
Дата відповіді:
16.01.2026 20:26