-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти - за кодом CPV за ДК 021:2015 -09130000¬9 (Бензин А-95 (талони), відповідний код за ДК 021:2015 - 09132000-3- Бензин )
Оголошено тендер
172 800.00
UAH
Номер:
752259e0bdbb45608d338395e6d3c12f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-12-000034-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПОЛТАВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ ІМ.М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО (ПАНО ІМ.М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22518134
-
Адреса:
36029, Україна, Полтавська область, м Полтава, вул Жовтнева 64 Ж
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПОЛТАВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ ІМ.М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО (ПАНО ІМ.М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22518134
-
Адреса:
36029, Україна, Полтавська область, м Полтава, вул Жовтнева 64 Ж
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
172 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти - за кодом CPV за ДК 021:2015 -09130000¬9 (Бензин А-95 (талони), відповідний код за ДК 021:2015 - 09132000-3- Бензин )
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.01.2026 02:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис172800
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1120 - Підвищення кваліфікації, перепідготовка кадрів закладами післядипломної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяПолтава
Сума172 800.00 UAH