• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Нафта і дистиляти - за кодом CPV за ДК 021:2015 -09130000¬9 (Бензин А-95 (талони), відповідний код за ДК 021:2015 - 09132000-3- Бензин )

Завершена

172 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 074737e074544935b4a056e51950678c
Внутрішній номер закупівлі: 27885674
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-12-011424-a   
Замовник: ПОЛТАВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ ІМ.М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО (ПАНО ІМ.М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО)
Контактна особа: Тимчук Олександр Валеріович +380532563845 tymchuk@poippo.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 172 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.01.2026 21:29 - 18.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.01.2026 21:29 - 21.01.2026 00:00
Аукціон: 21.01.2026 12:29 - 21.01.2026 12:52
Період кваліфікації: 21.01.2026 12:52 - 23.01.2026 11:32
Період завантаження договору: 29.01.2026 00:00 - 08.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴172 800.00 Нафта і дистиляти - за кодом CPV за ДК 021:2015 -09130000¬9 (Бензин А-95 (талони), відповідний код за ДК 021:2015 - 09132000-3- Бензин )