-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ДО ВАНТАЖНИХ ТА ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ
Тендер Prozorro UA-2025-12-07-001281-a
Торги відмінено
205 828.30
UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.12.2025 23:43 - 13.12.2025 00:00
Відповідь надана
Тендерна документація
Номер:
ba5b0846563048fba16b261ef59163ed
Дата опублікування:
11.12.2025 09:18
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо Вас додати до процедури закупівлі повний комплект тендерної документації, оскільки на даний момент вона відсутня/не відображається в системі.
Наявність тендерної документації є необхідною для належного ознайомлення з умовами закупівлі та підготовки нашої пропозиції.
Відповідь:
Викладено тендерну документацію, термін подання пропозицій продовжено до 0.00 годин 16.12.2025 року.
З повагою.
Дата відповіді:
11.12.2025 15:30