-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ДО ВАНТАЖНИХ ТА ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ
Тендер Prozorro UA-2025-12-07-001281-a
Торги відмінено
205 828.30
UAH без ПДВ
Номер:
39294073509f418290729e2ddc0ec8cf
Внутрішній номер закупівлі:
27433441
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-07-001281-a
Замовник:
Військова частина А4324
×
-
Код ЄДРПОУ:
07928969
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Андрій Лозовий +380675867621 vch4324@ps.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
205 828.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.12.2025 23:43 - 13.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2025 23:43 - 16.12.2025 00:00
Аукціон:
16.12.2025 11:02 - 16.12.2025 15:28
Період кваліфікації:
з 16.12.2025 15:28
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
61f0e16226f34c63ae58e3eb06b1778b
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність видатків на проведення закупівлі
Період оскарження:
20.12.2025 12:53 - 31.12.2025 00:00
Дата опублікування:
20.12.2025 12:53
Дата виконання:
31.12.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴150 000.00 Бензиновий бак в зборі ГАЗ-66, 66-1101011
- Лот №2 ₴2 000.00 Ремкомплект до ПГУ УРАЛ 4320-3505010
- Лот №3 ₴2 400.00 Ремкомплект до ГУР УРАЛ 4320-3405010
- Лот №4 ₴600.00 Трос спідометра ЗіЛ 131-3802040-01
- Лот №5 ₴800.00 Спідометр ЗіЛ СП201А-3802010
- Лот №6 ₴35 928.30 Рульова колонка на КАМАЗ 53212-3400020
- Лот №7 ₴2 000.00 Втулки заднього балансира КАМАЗ 5320-2918074-01
- Лот №8 ₴2 000.00 Сальники КАМАЗ 864129-02
- Лот №9 ₴100.00 Пильники КАМАЗ 5320-2919127-01
- Лот №10 ₴8 000.00 Ресора КАМАЗ 5320-2912007-10
- Лот №11 ₴2 000.00 Паливозабірник до УРАЛ 4320-1104012