• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ДО ВАНТАЖНИХ ТА ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ

Оголошено тендер

204 028.30 UAH
Номер: 914ebef1d4ae46da907b6b996f183bb3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-02-025947-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А4324
Замовник: Військова частина А4324
Очікувана вартість: 204 028.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ДО ВАНТАЖНИХ ТА ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.12.2025 23:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція від Калушської міської ради, рішення від 29.05.2025 № 4222
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКалуський
Сума204 028.30 UAH