-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дверні конструкції, 44220000-8 «Столярні вироби» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2025-11-26-019427-a
Завершена
2 365 265.65
UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.11.2025 20:48 - 01.12.2025 00:00
Відповідь надана
Терміни
Номер:
017c309e21fe4a7b92ff53adafc26e6f
Дата опублікування:
27.11.2025 15:29
Опис:
Просимо звернути увагу. Міжкімнатний дверний комплект у кількості 314 шт. Таку кількість міжкімнатних дверних комплектів фабрики виготовлятимуть під замовлення. Орієнтовний термін виготовлення становить 1–2 місяці
Відповідь:
Замовник дякує за звернення. Повідомляємо, що відповідно до умов тендерної документації, учасник повинен забезпечити поставку товару у строки, визначені договором про закупівлю, який буде укладено за результатами процедури. Замовник не обмежує учасників у способах організації виробництва, проте звертає увагу, що пропозиція повинна відповідати вимогам тендерної документації, у тому числі щодо строків поставки. У разі визначення переможця, поставка повинна бути здійснена в межах строків, передбачених договором, незалежно від індивідуальних виробничих термінів конкретного виробника.
Дата відповіді:
27.11.2025 18:06
Відповідь надана
Уточнення щодо тендеру
Номер:
be0f3bd5ab9941419d10048052160395
Дата опублікування:
27.11.2025 15:21
Опис:
Просимо повідомити, міжкімнатний дверний комплект необхідно прораховувати з урахуванням врізки фурнітури у дверний блок чи без врізки?
Відповідь:
Замовник дякує за звернення та повідомляє наступне. Відповідно до пункту 2.3 Загальних вимог до предмета закупівлі (Додаток №2 до тендерної документації), поставка дверних комплектів повинна здійснюватися у вигляді комплектів, які включають усі необхідні елементи та фурнітуру, що забезпечують можливість повноцінного та безперешкодного монтажу без необхідності додаткового доукомплектування.
У зв’язку з цим врізка фурнітури (петель, замка, ручки) у дверне полотно та дверну коробку входить до складу поставки та повинна бути виконана на етапі виготовлення або комплектування товару.
Дата відповіді:
27.11.2025 18:26
Відповідь надана
Прошу надати уточнення щодо технічних вимог до вхідних дверей
Номер:
585f19aad91f4478a29ac0dc965bc064
Дата опублікування:
27.11.2025 14:30
Опис:
Чи підходять для участі у закупівлі вхідні металеві двері стандартних розмірів:
— 860 × 2050 мм
— 960 × 2050 мм
— 1200 × 2050 мм
У технічному завданні зазначено нестандартні розміри: 0,8 × 2,0 м, 0,9 × 2,0 м та 1,2 × 2,0 м. Виготовлення дверей нестандартних розмірів триває орієнтовно 1–2 місяці. Існують виробники, які можуть виготовити швидше, проте такі двері не матимуть сертифікатів відповідності.
Також прошу уточнити, який колір дверей необхідний замовнику. Стандартні варіанти: сірий або коричневий
Відповідь:
Замовник дякує за звернення та повідомляє наступне. У технічній специфікації (Додаток №2 до тендерної документації) встановлено конкретні розміри вхідних металевих дверей, а саме: 0,8 × 2,0 м; 0,9 × 2,0 м; 1,2 × 2,0 м. Ці розміри обумовлені фактичними будівельними параметрами дверних прорізів об’єкта, що потребують саме таких геометричних характеристик. У зв’язку з цим двері інших розмірів (зокрема 860×2050 мм, 960×2050 мм, 1200×2050 мм) не відповідають технічним вимогам Замовника та не можуть бути прийняті до розгляду.
Технічне завдання не встановлює вимог до конкретного кольору дверей.
Дозволяється пропонувати будь-який стандартний колір, що застосовується для металевих дверей (зокрема сірий, коричневий або інший), за умови що покриття відповідає вимогам передбаченим Технічною специфікацією.
Замовником у складі тендерної пропозиції зазначено, що для підтвердження відповідності пропозиції учасника технічним, якісним вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником, учасник повинен надати наступні документи у складі своєї пропозиції: Документи, що підтверджують якість та безпеку виробу, а саме: сертифікат відповідності, та/або декларацію постачальника про відповідність, та/або інші документи, що підтверджують відповідність вимогам чинного законодавства України. Як наслідок, Замовник жодним чином не обмежує Учасника в надані документів, що підтверджують якість продукції.
Дата відповіді:
27.11.2025 18:57
Відповідь надана
Уточнення щодо технічного завдання по закупівлі міжкімнатних дверних комплектів
Номер:
8605b1202cc04b7e81fa1da875215895
Дата опублікування:
27.11.2025 14:22
Опис:
Просимо надати інформацію щодо вимог до дверного полотна:
Дверне полотно із матеріалу — деревина (сосна). Чи повинно воно бути збірним (рамочно-фільончастим) чи щитового типу?
Якщо допускається щитове полотно, просимо уточнити, чи буде розглядатися варіант МДФ полотна, ґрунтованого під фарбування, яке застосовується для міжкімнатних дверей із прихованим монтажем?
Отримана інформація необхідна для коректного формування пропозиції.
Відповідь:
Замовник дякує за звернення та повідомляє наступне. Відповідно до технічних вимог тендерної документації, міжкімнатні дверні полотна передбачені в п. 1;2 Технічної специфікації (Додаток №2 до тендерної документації) повинні бути виготовлені виключно з деревини (сосна). Застосування МДФ, ДСП чи будь яких змішаних деревинно-композиційних матеріалів не передбачено та не допускається.
Щодо конструктивного виконання дверного полотна: допускається як щитове, так і рамочно-фільончасте виконання дверного полотна, за умови, що воно відповідає вимогам встановленим у технічному завданні та забезпечує необхідну жорсткість, стабільність геометрії, якість поверхні та експлуатаційну надійність.
Дата відповіді:
27.11.2025 18:15
Відповідь надана
Уточнення щодо умов закупівлі
Номер:
61f965d8a9e143fc83ae191433fa5546
Дата опублікування:
27.11.2025 14:03
Опис:
Просимо надати уточнення щодо умов закупівлі:
Чи передбачає дана закупівля виконання контрольного заміру та подальший монтаж, чи необхідно враховувати лише поставку?
Відповідь:
Добрий день, дякуємо за запитання. У відповідь на нього повідомляємо, що контрольний замір, монтаж, демонтаж або будь-які інші роботи, пов’язані з установленням дверних конструкцій, цією закупівлею не передбачаються.
Учасникам слід враховувати у своїх пропозиціях лише вартість постачання та розвантаження дверних комплектів, у відповідності до технічних, якісних та кількісних характеристик, визначених у тендерній документації.
Дата відповіді:
27.11.2025 18:03