-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дверні конструкції, 44220000-8 «Столярні вироби» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2025-11-26-019427-a
Завершена
2 365 265.65
UAH з ПДВ
Номер:
9beb2c60c8884070a7e216575c9340ab
Внутрішній номер закупівлі:
27288662
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-26-019427-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Василя Іваниса, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитрій Телелеков +380445139864 olimpijskijkoledztender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 365 265.65 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.11.2025 20:48 - 01.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2025 20:48 - 04.12.2025 00:00
Аукціон:
з 04.12.2025 13:27
Період кваліфікації:
04.12.2025 00:00 - 05.12.2025 10:29
Період завантаження договору:
11.12.2025 00:00 - 21.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 365 265.65 Дверні конструкції, 44220000-8 «Столярні вироби» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника