-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дверні конструкції, 44220000-8 «Столярні вироби» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
2 365 265.65
UAH
Номер:
713a519e87f64dffbfc4f2fa2947ceb9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-26-024044-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Василя Іваниса, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Василя Іваниса, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 365 265.65 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дверні конструкції, 44220000-8 «Столярні вироби» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.11.2025 20:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Міжкімнатний дверний комплект, розмір полотна 0,6 × 2,0 м
Кількість
140 комплект
Період постачання
(не задано)
Міжкімнатний дверний комплект, розмір полотна 0,8 × 2,0 м
Кількість
174 комплект
Період постачання
(не задано)
Міжкімнатний дверний комплект, (прихований монтаж) розмір полотна 0,9 × 2,0 м
Кількість
7 комплект
Період постачання
(не задано)
Вхідні металеві двері, розмір 0,8 × 2,0 м
Кількість
2 комплект
Період постачання
(не задано)
Вхідні металеві двері, розмір 0,9 × 2,0 м
Кількість
2 комплект
Період постачання
(не задано)
Вхідні металеві двері, розмір 1,2 × 2,0 м
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Міжкімнатний дверний комплект, (прихований монтаж) розмір полотна 0,8 × 2,0 м
Кількість
22 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201100 - Надання освіти закладами загальної середньої освіти державної форми власності та освітніх послуг державною установою для осіб, які перебувають у закладах охорони здоров’я
Сума2 365 265.65 UAH