-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Дизельне паливо, Бензин А-95 (код за ДК:021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистилят)
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-007705-a
Завершена
1 394 720.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2025 12:24 - 30.11.2025 00:00
Відповідь надана
номінал талонів
Номер:
e7020f7e7c544ada943d4faa99d49e55
Дата опублікування:
25.11.2025 14:34
Опис:
Тендерна документація в Додатку 5 містить вимоги, які обмежуть і дискримінують участь у відкритих торгах
А саме- п.4.1 вказує, що номінал талонів має становити 10,20 і 30 літрів
Зі змісту даного пункту вбачається, що замовник допускає до участі у закупівлі лише тих учасників, які зможуть запропонувати талони/скретч картки усіх перелічених номіналів, а саме, 10л, 20 і 30л. Також вбачається, що тендерні пропозиції учасників, які не зможуть запропонувати талони/скретч картки усіх зазначених номіналів, будуть відхилені Замовником
Зазначені умови є такими, що не ґрунтуються на вимогах чинного законодавства, є дискримінаційними, та унеможливлюють результативну участь у закупівлі більшості постачальників
Тому просимо внести зміни в ту частину тендерної документації, які є дискримінаційними
Відповідь:
Доброго дня, зміни в тендерну документацію внесено, дякуємо за звернення!
Дата відповіді:
25.11.2025 15:36