• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо, Бензин А-95 (код за ДК:021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистилят)

Оголошено тендер

1 394 720.00 UAH
Номер: 54efd08420614d5498990942fc7221f3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-25-009402-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Замовник: ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Очікувана вартість: 1 394 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо, Бензин А-95 (код за ДК:021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистилят)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.11.2025 12:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяТорчин
Сума408 980.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8130 - Забезпечення діяльності місцевої та добровільної пожежної охорони
Адміністративно-територіальна класифікаціяТорчин
Сума44 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяТорчин
Сума8 960.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяТорчин
Сума16 520.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТорчин
Сума915 460.00 UAH