-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Дизельне паливо, Бензин А-95 (код за ДК:021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистилят)
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-007705-a
Завершена
1 394 720.00
UAH з ПДВ
Номер:
e71e5e1cd27d46ecac795022c3034c34
Внутрішній номер закупівлі:
27256911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-25-007705-a
Замовник:
ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333158
-
Адреса:
45612, Україна, Волинська область, селище міського типу Торчин, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 82
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександра Хилько +380332791045 urzakupy@torchynska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 394 720.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2025 12:24 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2025 12:24 - 03.12.2025 12:10
Аукціон:
04.12.2025 12:14 - 04.12.2025 12:43
Період кваліфікації:
04.12.2025 12:43 - 04.12.2025 16:17
Період завантаження договору:
10.12.2025 00:00 - 20.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 394 720.00 Дизельне паливо, Бензин А-95 (код за ДК:021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистилят)