-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314
Тендер Prozorro UA-2025-11-21-012955-a
Номенклатурні позиції: Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314 - ДК 2021:2015 - (90911200-8) – послуги з прибирання будівель
Завершена
667 960.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2025 15:31 - 27.11.2025 00:00
Відповідь надана
Уточнення щодо підпису тендерної пропозиції УЕП.
Номер:
6751c04dcc264d55b2d8a61bcb19a51f
Дата опублікування:
26.11.2025 09:13
Опис:
Шановний Замовнику, дякуємо за Вашу відповідь. Уточнюємо, чи можеми ми підписати тендерну пропозицію УЕПом, тобто файловим ключем. Заздалегіть вдячні за віповідь.
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Дякуємо за Ваше звернення.
Повідомляємо, що відповідно до підпункту 1 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України №193 від 03.03.2020 р. Замовник приймає удосконалений електронний підпис на кваліфікованому сертифікаті (УЕП), у тому числі створений за допомогою файлового ключа, як еквівалент кваліфікованого електронного підпису (КЕП), крім випадків, коли підписувачем є юридична особа, на яку поширюється дія абзацу другого частини другої статті 17 Закону України «Про електронні довірчі послуги» та яка зобов’язана використовувати виключно КЕП.
Отже, Учасник може підписати тендерну пропозицію УЕПом (удосконаленим електронним підписом на кваліфікованому сертифікаті), якщо його організаційно-правовий статус не передбачає обов’язкового застосування КЕП згідно з вищезазначеною нормою.
Дата відповіді:
26.11.2025 11:23
Відповідь надана
Підписання пропозиці УЕП.
Номер:
0221273207cd4981b84b114311af8909
Дата опублікування:
24.11.2025 16:32
Опис:
Вітаємо шановний замовнику. Вимагаємо внести зміни в тендерну документацію щодо можливості підпису тендерної пропозиції не тільки КЕП а і УЕП. Оскільки, це розширить коло учасників та у зв’язку із введенням на території України воєнного стану можливість використання УЕП продовжена на період дії воєнного стану та протягом 6 місяців із дня його припинення.
Відповідь:
Шановний учаснику, дякуємо за Ваше звернення.
Повідомляємо, що вимоги щодо типу електронного підпису, який використовується для підписання тендерної пропозиції, визначені в тендерній документації. Просимо Вас уважно ознайомитися з відповідними її розділами, оскільки в них наведено актуальні та вичерпні положення щодо застосування КЕП та УЕП відповідно до чинного законодавства, у тому числі з урахуванням особливостей, що діють під час воєнного стану.
Додатково звертаємо Вашу увагу на інформацію, що міститься на сторінці 11 розділу 1 «Перелік документів та / або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції (в тому числі відомості, які має містити тендерна документація згідно зі статтею 22 Закону з урахуванням Особливостей)» додатку № 1 до тендерної документації.
Враховуючи вищезазначене, підстави для внесення змін до тендерної документації відсутні.
Дата відповіді:
25.11.2025 09:42