• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314

Номенклатурні позиції: Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314 - ДК 2021:2015 - (90911200-8) – послуги з прибирання будівель

Завершена

667 960.00 UAH з ПДВ
Номер: 6a1df0efc85b496692c108299c29f6f2
Внутрішній номер закупівлі: 27223290
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-21-012955-a   
Замовник: адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
Контактна особа: Степаніцина Інна Леонідівна +380512600277 inna_02112008@ukr.net https://corabeldistr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 667 960.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.11.2025 15:31 - 27.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.11.2025 15:31 - 30.11.2025 08:00
Аукціон: 01.12.2025 12:38 - 01.12.2025 13:25
Період кваліфікації: 01.12.2025 13:25 - 05.12.2025 10:58
Період завантаження договору: 11.12.2025 00:00 - 21.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴667 960.00 Послуги з прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314