• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314

Оголошено тендер

667 960.00 UAH
Номер: 7bd90e7f264c40b8bdd9fdc042efa040
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-21-015010-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
Замовник: адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
Очікувана вартість: 667 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.11.2025 14:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяКорабельний
Сума667 960.00 UAH