-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Кондиціонер
Тендер Prozorro UA-2025-11-14-014863-a
Завершена
77 507.40
UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2025 17:23 - 20.11.2025 00:00
Відповідь надана
технічні
Номер:
966d397e766a4d5b9a2c7e9351c42774
Дата опублікування:
14.11.2025 17:47
Опис:
Добрий день. Уточніть робочий діапазон температур?
Відповідь:
Доброго дня потенційний учаснику! Уточнюємо з приводу робочого діапазону: відповідно до додатку 2 тендерної документації робочий діапазон від -15°С до + 40°С - + 50°С (плюсова температура в діапазоні від + 40°С до + 50°С)
Дата відповіді:
14.11.2025 18:30