-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Кондиціонер
Тендер Prozorro UA-2025-11-14-014863-a
Завершена
77 507.40
UAH з ПДВ
Номер:
309c9888d6504df488ccf288b3aa0b83
Внутрішній номер закупівлі:
27134905
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-14-014863-a
Замовник:
ГУ ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38595868
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Скальда Сергія, 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марусяк Оксана Євгенівна +380502104849 Oksanka_1979@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
77 507.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2025 17:23 - 20.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2025 17:23 - 23.11.2025 00:00
Аукціон:
24.11.2025 12:22 - 24.11.2025 12:45
Період кваліфікації:
24.11.2025 12:45 - 24.11.2025 18:24
Період завантаження договору:
30.11.2025 00:00 - 10.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴77 507.40 Кондиціонер