• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кондиціонер

Оголошено тендер

77 507.40 UAH
Номер: db0b4844e47b4bd28a934e9647a31d6e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-14-017702-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГУ ДСНС України у Чернівецькій області
Замовник: ГУ ДСНС України у Чернівецькій області
Очікувана вартість: 77 507.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кондиціонер
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 14.11.2025 17:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кондиціонер
Код ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Кількість 2 штука
Період постачання до 08.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума77 507.40 UAH