-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини різні за ДК 021:2015 код 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності»
Тендер Prozorro UA-2025-11-14-002267-a
Завершена
857 789.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2025 10:09 - 20.11.2025 00:00
Відповідь надана
Описка (опечатка)
Номер:
c5114106201747598137a86cec46198b
Дата опублікування:
18.11.2025 15:59
Опис:
Шановний Замовнику!
Ознайомившись з вимогами технічного завдання, повідомляє, що згідно позиції № 6 виникла технічна ОПИСКА (ОПЕЧАТКА) , а саме:
Ви вимагаєте № 6 Шина 215/75R16 та вимагаєте подвійний індекс навантаження 116/114.
Повідомляє що подвійний індекс використовується у легковантажній шині яка у свою чергу маркується позкою С, для прикладу ви вимагаєте позицію № 5 (котра зазначена вірно)
№ 5 Шина 185/75R16C має маркування С та зазначено подвійни індекс навантаження 104/102
Отже позиція № 6 має маркуватись наступним чином Шина 215/75R16С
Просимо внести відповідні зміни.
Сподіваємось на ваше розуміння.
Відповідь:
Вітаю. Дякуємо за звернення, зміни внесені.
Дата відповіді:
18.11.2025 16:30