• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини різні за ДК 021:2015 код 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності»

Оголошено тендер

857 789.73 UAH
Номер: f50840bbaae04817b5843149df002f0f
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-03-008550-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
Очікувана вартість: 857 789.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини різні за ДК 021:2015 код 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.11.2025 13:06
Дата модифікації: 03.11.2025 13:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Шини різні за ДК 021:2015 код 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності»
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 101 штука
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума857 789.73 UAH