-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини різні за ДК 021:2015 код 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності»
Тендер Prozorro UA-2025-11-14-002267-a
Завершена
857 789.00
UAH з ПДВ
Номер:
fdad93ded0e74fdd836b1b03c4bd89d0
Внутрішній номер закупівлі:
27122366
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-14-002267-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806913
-
Адреса:
03061, Україна, Київська область, місто Київ, ВУЛИЦЯ НОВОПОЛЬОВА, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максимова Ольга Віталіївна +380676369552 tender_skzbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
857 789.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2025 10:09 - 20.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2025 10:09 - 23.11.2025 00:00
Аукціон:
24.11.2025 15:21 - 24.11.2025 15:44
Період кваліфікації:
24.11.2025 15:44 - 27.11.2025 13:54
Період завантаження договору:
03.12.2025 00:00 - 13.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴857 789.00 Шини різні за ДК 021:2015 код 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності»