-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стінка для відбивання м’яча, ребондер та бар’єр біговий для ДЮСШ «ПОДІЛ»
Тендер Prozorro UA-2025-11-13-011301-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2025 14:57 - 19.11.2025 00:00
Відповідь надана
Копії докумнетації
Номер:
40cb2e263201492494915e2ea8526982
Дата опублікування:
17.11.2025 18:25
Опис:
Уточніть, будь ласка, що розуміється під: Скановані копії документації на Товар (матеріали) надаються Учасником у складі тендерної пропозиції. Які саме документи потрібно надати?
Відповідь:
Згідно Додатку 1 ТД.
Дата відповіді:
18.11.2025 18:06
Відповідь надана
Висновки, сертифікати
Номер:
1ab7f82035bb432d83cb1dd2ef997a4d
Дата опублікування:
14.11.2025 18:10
Опис:
Шановний Замовнику!
У тендерній документації зазначено, що Учасник повинен надати скановані копії документації на товар (висновки та сертифікати ), а у разі відсутності будь-якого з таких документів пропозиція може бути дискваліфікована.
Разом з тим чинним законодавством України не передбачено обов’язкової наявності висновків, сертифікатів чи інших дозвільних документів для цього типу продукції, а тому вони можуть бути відсутні у виробника та офіційно не видаються.
Відповідь:
Доброго дня! Внесено зміни в ТД.
Дата відповіді:
17.11.2025 17:26