-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стінка для відбивання м’яча, ребондер та бар’єр біговий для ДЮСШ «ПОДІЛ»
Тендер Prozorro UA-2025-11-13-011301-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
eb6a2a47ece54f88822da916ec350219
Внутрішній номер закупівлі:
27114067
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-13-011301-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2025 14:57 - 19.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2025 14:57 - 22.11.2025 00:00
Аукціон:
24.11.2025 15:40 - 24.11.2025 16:03
Період кваліфікації:
24.11.2025 16:03 - 28.11.2025 16:28
Період завантаження договору:
04.12.2025 00:00 - 14.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Стінка для відбивання м’яча, ребондер та бар’єр біговий для ДЮСШ «ПОДІЛ»