• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стінка для відбивання м’яча, ребондер та бар’єр біговий для ДЮСШ «ПОДІЛ»

Оголошено тендер

100 000.00 UAH
Номер: 2589f7ee4c8441fb996073e2c3cf913e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-13-009866-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стінка для відбивання м’яча, ребондер та бар’єр біговий для ДЮСШ «ПОДІЛ»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.11.2025 12:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума100 000.00 UAH