-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт входу до підвального приміщення Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5 Лебединської міської ради Сумської області за адресою: Сумська область, Сумський район, м. Лебедин, площа Соборна,35)
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-012941-a
Завершена
425 532.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 15:37 - 17.11.2025 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
408c6bff24184063a093a22fb9695438
Дата опублікування:
14.11.2025 16:10
Опис:
Уточніть, будь ласка, дані документи мають бути надані в складі тендерної пропозиції чи це має буде узгоджено та надано переможцем торгів:
В складі кошторисної документації надається розрахунок твердої договірної ціни пропозиції:
- дефектний акт;
- договірна ціна;
- пояснювальна записка;
- локальний кошторисний розрахунок;
- підсумкова відомість ресурсів до локального кошторису;
- розрахунки загальновиробничих та адміністративних витрат
Відповідь:
Добрий день! Згідно Додатку 5 до Тендерної документації вищезаначені документи подаються Учасником процедури закупівлі у складі ТП. Чекаємо Вашої Пропозиції
Дата відповіді:
17.11.2025 15:40
Відповідь надана
Аналогічний договір
Номер:
6770bdc0a09043418d697f2041ab63e0
Дата опублікування:
14.11.2025 12:30
Опис:
Добрий день!
Шановний Замовнику, уточніть, будь ласка, інформацію щодо вимоги, визначеної в Додатку 5 до Тендерної документації: "Скановану копію з оригіналу або копію/-ї аналогічного/-их догорову/-ів за предметом закупівлі договору." - тобто аналогічним договір має бути "Поточний ремонт входу до підвального приміщення..." чи аналогічний договір має відповідати коду ДК (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи), а в предметі може бути зазначена будь-яка робота (з реконструкції / нового будівництва / капітального чи поточного ремонту будь-якого об'єкту та видів робіт: зовнішніх чи внутрішніх)?
Відповідь:
Добрий день, шановний потенційний Учасник! Дякуємо за Ваше звернення.
Повідомоляємо, що згідно п.1 ДОДАТКУ 1 до тендерної документації - Згідно з умовами цієї документації учасник подає в складі пропозиції документи відповідно до статті 16 Закону з урахуванням положень Особливостей які підтверджують відповідність учасника таким кваліфікаційним критеріям:
- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тобто, аналогічний договір має відповідати коду ДК.
Дата відповіді:
14.11.2025 15:13