-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт входу до підвального приміщення Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5 Лебединської міської ради Сумської області за адресою: Сумська область, Сумський район, м. Лебедин, площа Соборна,35)
Оголошено тендер
425 532.00
UAH
Номер:
3cba22964f2a43cfb02e16c8c2a35ac3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-12-015818-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22594129
-
Адреса:
42200, Україна, Сумська область, місто Лебедин, площа Соборна, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22594129
-
Адреса:
42200, Україна, Сумська область, місто Лебедин, площа Соборна, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
425 532.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт входу до підвального приміщення Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5 Лебединської міської ради Сумської області за адресою: Сумська область, Сумський район, м. Лебедин, площа Соборна,35)
Примітки:
згідно рішення сесії Лебединської міської ради від 07.11.2025 № 1783 -МР - виділено додаткові кошти в сумі 425 532,00 грн.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.11.2025 15:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛебединська
Сума425 532.00 UAH