-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт входу до підвального приміщення Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5 Лебединської міської ради Сумської області за адресою: Сумська область, Сумський район, м. Лебедин, площа Соборна,35)
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-012941-a
Завершена
425 532.00
UAH з ПДВ
Номер:
f5f66c41a57c492d9f037be88c35f81a
Внутрішній номер закупівлі:
27098279
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-12-012941-a
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22594129
-
Адреса:
42200, Україна, Сумська область, місто Лебедин, площа Соборна, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталіна Семенко +380544522646 goronolebedyn@gmail.com http://lebosvita.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
425 532.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 15:37 - 17.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2025 15:37 - 20.11.2025 08:00
Аукціон:
з 21.11.2025 13:50
Період кваліфікації:
20.11.2025 08:00 - 21.11.2025 09:23
Період завантаження договору:
27.11.2025 00:00 - 07.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴425 532.00 ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт входу до підвального приміщення Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5 Лебединської міської ради Сумської області за адресою: Сумська область, Сумський район, м. Лебедин, площа Соборна,35)